Oferta - Projekt Ogrodu - Projekt Ogrodu i Aranżacja | Zieleń Bez Granic | Galeria Zdjęć

PROJEKTOWANIE OGRODÓW – WARSZAWA I CAŁA POLSKA

Dobrze zaprojektowany ogród to podstawa udanej realizacji, a projektowanie to nasza specjalność. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, zaproponujemy oryginalne i sprawdzone rozwiązania, będziemy pracować nad projektem aż spełni oczekiwania w 100%. Przygotujemy fachową dokumentację projektową, która nie tylko zilustruje koncepcję, lecz także pozwoli na właściwe wykonanie wszystkich etapów – od instalacji nawadniającej po nasadzenia roślin i małą architekturę.

OFEROWANE PRACE PROJEKTOWE

01.

INWENTARYZACJA

to pierwszy etap prac projektowych. Dzięki jej wynikom jesteśmy w stanie skroić projekt aranżacji tarasu na miarę. W tej fazie przeprowadzane zostają pomiary wszystkich elementów, które na nim się znajdują. Wszystkie te dane pozwalają przygotować materiały niezbędne do przystąpienia do kolejnego etapu prac projektowych

02.

KONCEPCJA

prezentowana w formie szkicu, przedstawia podział funkcjonalno- przestrzenny oraz rozmieszczenie wszystkich projektowanych elementów wraz z doborem roślin. Pozwala ocenić właściwe zrozumienie wyobrażeń Inwestora o projektowanej przestrzeni skorygowanych o możliwości jakie daje konstrukcja tarasu, sąsiedztwo, układ stron świata, styl architektury itd. Koncepcja powstaje po pierwszej rozmowie i obejrzeniu miejsca inwestycji.

03.

OPIS DO PROJEKTU

obejmuje wszystkie aspekty, które trudno jest czytelnie przedstawić na rysunku. Zawiera uzasadnienie koncepcji, wykaz projektowanych elementów, bardzo istotne informacje dotyczące pielęgnacji roślinności oraz eksploatacji systemu nawodnienia. Znajdziemy w nim w zależności od ustalonego zakresu opracowania również zdjęcia proponowanych mebli, rodzajów nawierzchni, oświetlenia oraz innych elementów wyposażenia, takich jak place zabaw czy altany

04.

SZCZEGÓŁOWY WYKAZ ROŚLIN

jest to ilościowy spis użytych w projekcie gatunków roślin.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  • „Zieleń bez granic” to wspaniala, rodzinna firma. Jestem zachwycona mila atmosfera, profesjonalnoscia, przyjaznym podejsciem do klienta! Z calego serca polecam wszystkim ta firme. Im po prostu bardzo zalezy na tym aby klient byl zadowolony. Wszyscy pracownicy sa przesympatyczni. Oby wiecej takich firm!!!

    MAGDALENA
  • Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy- taras wygląda dokładnie tak jak na wizualizacjach chociaż wydawało się to nieprawdopodobne. Rośliny oraz materiały zostały dobrane w optymalny dla nas sposób- zarówno kosztowo jak i wizualnie. Dodatkowo- bardzo miła współpraca.

    LIDIA
  • Z czystym sumieniem mogę polecić firmę „Zieleń Bez Granic”. Kontakt z Właścicielką był bezproblemowy, zawsze z chęcią odpowiadała na nasze pytania. Projekt, który dla nas został przygotowany był świetny i przyjęliśmy go bez uwag, a aranżacja została wykonana na najwyższym poziomie.

    AGNIESZKA