.

Projekt Ogrodu

Dobrze zaprojektowany ogród to podstawa udanej realizacji, a projektowanie to nasza specjalność.
Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, zaproponujemy oryginalne i sprawdzone rozwiązania, będziemy pracować nad projektem aż spełni oczekiwania w 100%. Przygotujemy fachową dokumentację projektową, która nie tylko zilustruje koncepcję, lecz także pozwoli na właściwe wykonanie wszystkich etapów - od instalacji nawadniającej po nasadzenia roślin i małą architekturę.

Kompleksowa Realizacja

Realizacja ogrodu składa się z wielu etapów - rozłożenie instalacji, prace ziemne, ogrodnicze, brukarskie, często także wykonanie elementów małej architektury. Rozumiemy jak wielkim wyzwaniem jest dla inwestorów koordynowanie kilku fachowców i ekip, dlatego wychodzimy na przeciw i realizujemy ogrody kompleksowo. Dbamy o to, aby wszystkie elementy składające się na efekt końcowy były wykonane zgodnie z zamysłem, przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz zgodnie ze sztuką.

.

Serwis Pielęgnacyjny

Pielęgnacja ogrodu to nie tylko przycinanie krzewów i koszenie trawy. Wymaga znajomości roślin, aby przeciwdziałać szkodnikom i umiejętnie nawozić ziemię, a także wiedzy technicznej do konserwacji instalacji nawadniającej i oświetleniowej. Warto zaufać profesjonalistom.