Wirtualny spacer po Twoim przyszłym ogrodzie. Projektowanie ogrodów. Zieleń bez granic.

PRZESPACERUJ SIĘ PO SWOIM PRZYSZŁYM OGRODZIE!

Jako dodatek do usługi oferujemy przygotowanie na podstawie projektu ogrodu Wirtualnego Spaceru..

Co to oznacza w praktyce? Jeszcze zanim zaczniemy pracę na Twojej działce, możesz zobaczyć końcowy efekt i przespacerować się po ogrodzie! Idziemy z duchem czasu i nie tylko stosujemy najlepsze i najtrwalsze technologie oraz materiały w trakcie realizacji usługi, ale wprowadzamy także innowacje na etapie projektowania oraz planowania ogrodu.

Efektem naszych prac i stosowanych technologii są ogrody, które świetnie wyglądają o każdej porze roku, w których prace konserwacyjne są najmniej kosztowne, a mimo upływającego czasu ogród staje się coraz piękniejszy!

W przypadku wirtualnego spaceru możliwe są trzy rodzaje doświadzczenia:


Wideo / Przelot po Twoim ogrodzie
01.

Wideo / Przelot po Twoim ogrodzie

Możemy wysłać do Ciebie kilkuminutowe wideo, na którym obejrzysz swój ogród. Wideo zawiera przelot kamery po kluczowych miejscach, tak aby wizualizacja ogrodu nabrała pełniejszego kształtu, a Twoje odczucie końcowego efektu było klarowne i jasne. Dzięki temu, gdy przystąpimy do prac, będą one posuwać się do przodu szybko, a Twoje zaufanie do nas będzie na najwyższym poziomie.

Aplikacja / Spacerujesz w swoim tempie
02.

Aplikacja / Spacerujesz w swoim tempie

Po ściągnięciu i zainstalowaniu odpowiedniego oprogramowania na Twoim komputerze możesz przespacerować się po swoim przyszłym ogrodzie, tak, jakby to była zwykła gra komputerowa. Masz pełną swobodę, aby obejrzeć każdy detal i w razie potrzeb z nami o nim porozmawiać, a także dograć wszystkie szczegóły zaproponowanych materiałów, a także roślin!

Wykorzystanie gogli VR
03.

Wykorzystanie gogli VR

W naszej siedzibie lub jeśli dysponujesz swoimi goglami VR, po instalacji aplikacji będziesz mógł odbyć wirtualny spacer w wirtualnej rzeczywistości. Zajrzeć do swojego ogrodu, obejrzeć, pospacerować tak, jakby już był ukończony. Nasi klienci są zachwyceni doświadczeniem i możliwościami dzisiejszej technologii.

Wirtualny spacer po ogrodzie – przelot kamery

Wirtualny spacer VR

Wirtualna prezentacja aranżacji tarasu

Agnieszka Kaczorowska-Pela
oraz przygotowany dla niej projekt tarasu i ogrodu

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

  • „Zieleń bez granic” to wspaniala, rodzinna firma. Jestem zachwycona mila atmosfera, profesjonalnoscia, przyjaznym podejsciem do klienta! Z calego serca polecam wszystkim ta firme. Im po prostu bardzo zalezy na tym aby klient byl zadowolony. Wszyscy pracownicy sa przesympatyczni. Oby wiecej takich firm!!!

    MAGDALENA
  • Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, zdecydowanie polecam! Pani Hanna Irek i jej zespól dokonali wspaniałej metamorfozy naszego, starego ogrodu przy szeregowcu, tworząc elegancką i nowoczesną aranżację przestrzeni z pięknymi roślinami i elementami małej architektury. Samo wykonanie przebiegło niezwykle szybko, sprawnie i czysto, nie było uciążliwe ani dla nas, ani dla naszych sąsiadów. W trakcie prac, bezproblemowo i błyskawicznie realizowano wszystkie nasze dodatkowe życzenia. Świetny kontakt z Panią Hanną i jej współpracownikami na każdym etapie!

    ANNA
  • Z czystym sumieniem mogę polecić firmę „Zieleń Bez Granic”. Kontakt z Właścicielką był bezproblemowy, zawsze z chęcią odpowiadała na nasze pytania. Projekt, który dla nas został przygotowany był świetny i przyjęliśmy go bez uwag, a aranżacja została wykonana na najwyższym poziomie.

    AGNIESZKA